Комунальний заклад "Ліцей № 7 Козятинської міської ради Вінницької області"

/Files/images/20180603_060307.jpg/Files/photogallery/719/20170309_091434.jpg/Files/photogallery/32378509_1349133295190123_2897124701518168064_n.jpg/Files/photogallery/719/IMG_3116.jpg

Головною метою освіти в навчальному закладі є виявлення й розвиток здібностей кожного учня, формування патріотично налаштованої,духовно багатої, вільної, фізично здорової, творчо мислячої особистості, яка володіє міцними базовими знаннями, орієнтована на високі моральні цінності. Завдання кожного вчителя – не просто навчити, а поринути у світ інноваційних технологій, для якісної та функціональної нової освіти 21 століття. Резерв для мети та завдань у нас це - 608 дітей, з них: – 533 учні, 75 – дошкільнят. Учні навчаються у 24 класах. Навчання учнів проходить за кабінетною системою, яка характеризуються високим рівнем матеріально-технічного оснащення. У всіх навчальних приміщеннях існує провідникове сполучення комп’ютера з телевізором. Вони мають доступ до високошвидкісного Інтернету та зони Wi–Fi. У трьох навчальних кабінетах діють мультимедійні дошки. Особливістю нашого навчального закладу є сформований склад методичних кафедр, динамічних груп філології і суспільних наук, природничих і точних наук, здоров’я, праці та естетичного виховання, вчителів початкових класів, динамічна група педагогів, що працюють з обдарованими дітьми, творча група «Оптиміст», що дає змогу кожному учневі всебічно розвиватися, а вчителю змогу конкретизувати знання дитини та допомогти у її навчальному розвитку. Як підтвердження якісної роботи навчального закладу є гімназисти школи – постійні учасники, переможці і призери Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів, спортивних змагань. Свої наукові дослідження учні презентують під час проведення шкільних заходів: тижня науки та краєзнавчих проектів, конкурсу-захисту проектно-дослідницьких робіт, загальношкільної підсумкової конференції.

Коментарi